Loading...
TARİHÇEMİZ 2017-10-26T11:52:08+00:00

Tarihçemiz

Yenilikçi gücü, üretimleri, deneyimleri, ihracat olanakları, ülkemiz ve dünya pazarlarındaki saygın konumu ile tanınan Acar Group’un temelleri 1980 yılında atılmıştır.

Kuruluşundan bugüne sektörün öncüsü olarak devam eden Acar Group’un faaliyetleri basım sektörü ile başlayıp, kurumsal hediyelik, kırtasiye, gayrimenkul ve yayıncılık alanlarına yayıldı.

Kırtasiye sektörü dahil olmak üzere dört ürün grubunda farklı markalara sahip olan Acar Group, ilk olarak 1997 yılında Acar Collection markası ile markalaşma sürecine adım atmıştır. Bu süreci Arwey ile devam ettirmiş ve dünyanın üçüncü büyük defter markası haline gelmiştir.

Kurumsal hediyelik sektörünün temel taşını oluşturan ajanda ve deri ürün grubunda da Acar Ajanda ve Bon Carnet markalarını tüketicisiyle buluşturan Acar Group, kurumsal firmaların kurumsal hediyelik ihtiyacını karşılamaya devam etmektedir.

2012 yılı itibariyle çalışmalarına başlanan, ofis yaşamının vazgeçilmezi olan ürünleri, deri konseptiyle buluşturarak Inro markasını yaratan Acar Group, bu alanda da söz sahibi olmayı hedefliyor.