Acar Group Geleneksel Bayramlaşma Töreni'nde Yine Bir Arada

08/07/2022

HAKKIMIZDA

Bu bayramda da Acar Group olarak geleneksel bayramlaşma törenimizi gerçekleştirdik. Değerli konuşması için Acar Basım Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın İhsan Acar’a teşekkürlerimizi sunarız.

İhsan Acar konuşmasında şunları kaydetti:

"Değerli Acar Group Ailesi,

Saygıdeğer Meslektaşlarım,

Acar’ın rutini haline getirmek istediğimiz bayramlaşma törenimize hepiniz hoş geldiniz. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Bayramların dinimiz ve kültürümüzde önemli bir yeri var hepinizin bildiği gibi. Bayramlar anlaşmazlıkları azaltma fırsatı sağlar, birbirinden yabancılaşmış arkadaşları ve akrabaları sevgi bağıyla bir araya getirir. Bayramların birleştirici bir gücü vardır. Bu gücü hepimizin kullanmasını dilerim.

Üst yönetim olarak sizlere kapımızın her daim açık olduğunu bir kez daha bu vesileyle hatırlatmak isterim. Hayatımın ve şirketimizin misyonu olan “İşin sırrı ben değil biz olabilmek.” cümlesiyle sözlerimi bitirmek istiyorum. Biz birlikte güçlüyüz ve varız. Bu şirkette çalışan her bir kişi bizim için çok değerli ve özel.

Hepinize aileleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu bir bayram dilerim. Gideceğiniz yerlere hız kurallarına uyarak, araba muayenelerinizi yaptırarak çıkmanızı rica ederim.

Tüm kadroyu dönüşte bomba gibi bekliyorum arkadaşlar, birlikte yapacak çok işimiz var. :) "